Polyurea

Polyurea

Polyurea kaplama, ekyersiz su yalıtımı, polyurea zemin kaplaması için tercih edilen ve sprey polyure malzemeleri ile kullanılan ileri teknoloji bir sprey yalııtım sistemidir. Oldukça hızlı bir şekilde kürleşmesinden ötürü dikey yüzeylere uygulanabilmesi çok rahatlıkla mümkündür. Her hangi şekilde akma yapmaz. Serilerek uygulanan bilindik sistemlerde görülen bindirme alanları, ek yerleri ve derz noktaları gibi güçsüz noktalarla kötü işçilik hatalarına bu sistemde rastlanmaz.

Polyurea

Su Yalıtımı

Polyurea kaplama, bilinen su yalıtım sistemleri ve zemin kaplamasına nazaran daha güçlü bir yapışma özelliği vardır. Yüzde iki yüz elli oranında daha fazla esneklik ve de yüksek  derecede yırtılma direnci, bitki, bitki kimyasallarına ve köklerine dirençliliği ve en önemlisi de hızlı uygulanabilmesi, çabuk kürleşmesi gibi özellikleriyle de tercih sebebidir.

Polyurea su yalıtım sistemlerinin gelenekselleşmiş su yalıtım ve kaplama sistemlerine göre ekyersiz olarak sprey yöntemiyle hızlı uygulanabilmektedir. Yüksek esneme, çatlakları örtme ve dilatasyon yerlerinde kesin çözüm sağlamaktadır. Çok hızlı kürleşir ve de uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kullanıma açma özelliğindedir.

Polyurea Uygulama

Özel üretilmiş mobil sprey polyurea ile uygulanan, yüksek düzey performanslı, ekyersiz su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması ugulamalarını imkanlı kılan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir. Polyurea ile uygulanan polyurea su yalıtımı ve polyurea zemin kaplama işlemleri bilindik sıradan yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır. Uygulama yerinde yapılıp, mobil sprey polyurea izolasyon makinesi yardımı ile yüzeye sprey yalıtım şekliyle uygulanır.

Polyurea  kaplama ve polyurea su izolasyon sistemleri doğrudan doğruya renklendirilerek istenilen renge uygulanabilmektedir.

Polyurea Uygulama Alanları

Polyurea teras ve balkonlarda su yalıtımı, temel, uçak pistleri, otoparklar, havuz ve su depoları, asfalt kaplı yüzeylerde, tribünlerde, körülerde ve hem dış hem de iç alanlarda %100 su yalıtımı sağlamasından ötürü tercih edilmektedir.

Su Yalıtımı ve diğer tüm su izolasyon hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş


%d blogcu bunu beğendi: